Jacek Durski, sprzedaż fotografii artystycznej – Architektura – Mediolan, Fale szkła (kolor)
  • Jacek Durski, sprzedaż fotografii artystycznej – Architektura – Mediolan, Fale szkła (kolor)
  • Jacek Durski, sprzedaż fotografii artystycznej – Architektura – Mediolan, Fale szkła (kolor)

Architektura – Mediolan, Fale szkła (kolor)

270,00 zł
Brutto

Ta autorska fotografia, przedstawia nowoczesną architekturę piazza Gae Aulenti w Mediolanie. Plac ten, jest obowiązkowym punktem na turystycznej mapie miasta.

Na tej artystycznej fotografii przedstawiłem fragment jednego z biurowców. Budynku o szklanej, falującej elewacji. Dobrałem kontrast oraz nasycenie koloru w taki sposób, by można było na to zdjęcie patrzeć jak na grafikę. Kamera ochrony, spoglądająca na nas z narożnika fotografii, ma za zadanie złamać abstrakcyjną formę zdjęcia.

Zdjęcie, które tu sprzedaję, należy do kolekcji fotografii architektury.

Taka artystyczna fotografia świetnie ozdobi ścianę zarówno w biurze jak i nowoczesnym mieszkaniu.
Podobają Ci się takie fotografie, polecam kolekcjonerskie zdjęcia: wersja czarno-biała oraz Szklane domy 02 w Düsseldorfie. 

Wysokość zdjęcia
Ilość
Zdjęcie(a) jest gotowe do wysłania w każdej chwili

Fotografia artystyczna

Gae Aulenti w Mediolanie. Nowoczesna dzielnica jakże historycznego miasta. Miejsce, które obowiązkowo trzeba zobaczyć. Zaskakuje różnorodnością form architektonicznych. Wybudowana z rozmachem, przykuwająca uwagę detalami. Chętnie odwiedzana przez turystów. Pełna młodych mediolańczyków. 

Gdy zatrzymasz się w sercu Piazza Gae Aulenti, zorientujesz się, że zewsząd otoczony jesteś przez różnie odcienie zieleni i niebieskiego. Plac to jedna wielka fontanna wypełniona delikatnie falującą wodą. Wokół piętrzą się tafla szkła, różnymi formami odbijające Mediolańskie niebo.

Wybierając kadr, chciałem oddać charakter tego miejsca. Skadrowałem te twarde stalowo-szklane ściany tak, by przekornie oddać miękkość i delikatność tej przestrzeni.

Oczywiście można też odbierać tę artystyczną fotografię całkiem inaczej. Skupić się na niebiesko-zielonej fali. Zapomnieć, że jest to zimne szkło i oddać się swoistej melancholii.  

Taka autorska fotografia świetnie ozdobi ścianę zarówno w firmie jak i nowoczesnym mieszkaniu. Zwolennikom fotografii monochromatycznej proponuję wariat zdjęcia czarno-białego.

Jeśli podobają Ci się takie artystyczne fotografie, polecam Szklane domy 01 i Szklane domy 02 w Düsseldorfie. Polecam całą moją kolekcję fotografii architektury.

   

Coś dla kolekcjonera

Prace sygnowane są nazwiskiem autora, datą wykonania zdjęcia (styczeń 2020) oraz numerem egzemplarza.

Wszystkie prace to najwyższej jakości wydruki Fine Art na bezkwasowym papierze. Taki papier zapewni Twojej fotografii trwałość na dziesięciolecia.

Limitowana Edycja

Te kolekcjonerskie zdjęcia wydawane są w limitowanych seriach:
Format S 30x20 cm – 100 egz.
Format M 40x27 cm – 50 egz.
Format L 60x40.5 cm – 10 egz.

Oprawa zdjęcia

Aby ułatwić Ci oprawę zdjęcia, formaty S oraz M, wydrukowane są z szerokim marginesem pasującym do standardowej ramki dostępnej w markecie.  Format S pasuje do ramki 40x30 cm, natomiast format M do ramki 50x40 cm. 

Możesz też użyć kartonowego passe-partout, przyciętego pod wymiar tego zdjęcia. Przykryć nim biały margines, zostawiając kilka milimetrów wokół pracy.

Zdjęcia wydrukowane w formacie L – posiadają 2-3 cm margines (np. do podklejenia passe-partout).

Potrzebujesz mojej pomocy? Pisz śmiało :)

---

Sklep z kolekcjonerską fotografią artystyczną: sprzedazfotografii.pl

A0012 A0012JD

Opis

Kolorystyka
Kolorowe

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.