Jacek Durski, sprzedaż fotografii artystycznej – Architektura – Mediolan, Fale szkła
  • Jacek Durski, sprzedaż fotografii artystycznej – Architektura – Mediolan, Fale szkła
  • Jacek Durski, sprzedaż fotografii artystycznej – Architektura – Mediolan, Fale szkła

Architektura – Mediolan, Fale szkła

270,00 zł
Brutto

Ta fotografia artystyczna, przedstawia nowoczesną architekturę Mediolanu. Piazza Gae Aulenti jest obowiązkowym punktem na turystycznej mapie miasta.

Na fotografii widzimy fragment elewacji jednego z biurowców. Budynku o ciekawej, falującej szkłem ścianie. Odpowiedni dobrane kontrasty powodują, że fotografię tę można odbierać jak grafikę. Natomiast jej abstrakcyjną formę łamie, wyzierająca z narożnika, kamera ochrony.  

Zdjęcie, które tu sprzedaję, należy do kolekcji fotografii architektury.

Taka artystyczna fotografia świetnie ozdobi ścianę zarówno w biurze jak i nowoczesnym mieszkaniu.
Podobają Ci się takie fotografie, polecam kolekcjonerskie zdjęcia Szklane domy 01 i Szklane domy 02 w Düsseldorfie. 

Wysokość zdjęcia
Ilość
Zdjęcie(a) jest gotowe do wysłania w każdej chwili

Fotografia artystyczna

Gae Aulenti w Mediolanie. Miejsce, które warto zobaczyć. Nowoczesna dzielnica jakże historycznego miasta. Zaskakująca formami architektonicznymi. Wybudowana z rozmachem, przykuwająca uwagę detalami. Pełna młodych mediolańczyków, chętnie odwiedzana przez turystów. 

Zatrzymaj się w samym centrum Piazza Gae Aulenti a otoczą Cię różnie odcienie zieleni i niebieskiego. Większość placu to wielka fontanna z falującą wodą. Wyżej zatrzymujemy wzrok na taflach szkła o różnych formach. Całość zamyka, gorące Mediolańskie niebo.

Wybierając kadr, chciałem opowiedzieć o tym miejscu w sposób nieoczywisty. Wyciąłem jakże ostry detal, by przekornie oddać miękkość i delikatność tej przestrzeni.

Oczywiście można też odbierać tę fotografię całkiem inaczej. Zapomnieć, że jesteśmy w turystycznym mieście. Zapomnieć, że patrzymy na biurowiec. Tylko skupić się na falującym szkle. A gdyby zapomnieć, że to jest szkło? Tylko jakaś falująca geometria. 

Taka artystyczna fotografia świetnie ozdobi ścianę zarówno w firmie jak i nowoczesnym mieszkaniu. Jeśli podobają Ci się takie artystyczne fotografie, polecam Szklane domy 01Szklane domy 02 w Düsseldorfie. Polecam całą moją kolekcję fotografii architektury.

Coś dla kolekcjonera

Prace sygnowane są nazwiskiem autora, datą wykonania zdjęcia (styczeń 2020) oraz numerem egzemplarza.

Wszystkie prace to najwyższej jakości wydruki Fine Art na bezkwasowym papierze. Taki papier zapewni Twojej fotografii trwałość na dziesięciolecia.

Limitowana Edycja

Te kolekcjonerskie zdjęcia wydawane są w limitowanych seriach:
Format S 30x20 cm – 100 egz.
Format M 40x27 cm – 50 egz.
Format L 60x40.5 cm – 10 egz.

Oprawa zdjęcia

Aby ułatwić Ci oprawę zdjęcia, formaty S oraz M, wydrukowane są z szerokim marginesem pasującym do standardowej ramki dostępnej w markecie.  Format S pasuje do ramki 40x30 cm, natomiast format M do ramki 50x40 cm. 

Możesz też użyć kartonowego passe-partout, przyciętego pod wymiar tego zdjęcia. Przykryć nim biały margines, zostawiając kilka milimetrów wokół pracy.

Zdjęcia wydrukowane w formacie L – posiadają 2-3 cm margines (np. do podklejenia passe-partout).

Potrzebujesz mojej pomocy? Pisz śmiało :)

---

Sklep z kolekcjonerską fotografią artystyczną: sprzedazfotografii.pl

A0010 A0010JD

Opis

Kolorystyka
Czarno-białe

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.